Levné letenky do Itálie

Prohlédněte si nabídku levných letenek do Itálie. Objednejte si letenky z Prahy do Itálie online.

V Itálii můžete přistát na jednom z těchto letišť: Benátky / Marco Polo, Benátky / Treviso, Boloňa, Forli, Milán / Bergamo, Milán / Malpensa, Neapol, Řím / Ciampino, Řím / Fiumicino

Do Itálie doletíte jednou z těchto leteckých společností: ČSA, WizzAir, Travel Service, Wind Jet, Smart Wings, Easyjet

Po provedení online objednávky letenky do Itálie obdržíte ihned potvrzení e-mailem o přijetí Vaší objednávky. Letenky si můžete vyzvednout v kanceláři prodejce letenek, na letišti, nechat si originál letenky zaslat kurýrní službou nebo v podobě elektronické letenky přímo na Váš e-mail. Počasí Itálie.

letenky Itálie - akční nabídka

Smart Wings: zavazadla a letní destinace 2013

07.08.2013

Čtvrtá část seriálu představí podmínky pro přepravu zavazadel
nízkonákladové společnosti Smart Wings. S touto společností se letos
v létě z České republiky můžete vydat třeba do Španělska (výhodné
ceny z Prahy do Malagy, Valencie, Barcelony či Gerony), do Itálie (Řím,
Neapol, Lamezia Terme, Katánia), do Řecka (Kos, Rhodos, Heraklion) a dalších
nejen přímořských destinací - jistě si z bohaté nabídky vyberete!
Odlety z Prahy, Brna, Ostravy i Pardubic.


Letenky do Milána od 1190 CZK

13.04.2011(azletenky.cz) Zaleťte si se společností Lufthansa do Milána a to již od 1190,- CZK (s odletem z Prahy). Poznejte italské město módy a designu v květnu a červnu 2011. Nakupovat za tuto výhodnou cenu můžete do zítřejších 10:00 hod. Lufthansa nabízí přímé lety do Itálie každý den.

Letenky do Itálie od 195,- CZK

05.04.2011(azletenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair nabízí akční letenky a to již od 195,- CZK. Za tuto cenu můžete navštívit např. Miláno (Bergamo) s odletem z Brna. Dále London Stansted od 439,- CZK nebo Alicante od 719,- CZK také s odletem z Brna. Rezervace letenek je možná od 5.4. – 7.4.2011. Cestovat můžete od 2.5. – 31.5.2011.

20% sleva do Itálie

25.01.2011(azletenky.cz) Německá společnost Lufthansa nabízí až 20% slevy na své letenky do Itálie. Cílovou destinací je Milán.Místo si musíte rezervovat do neděle, vlastní let proběhne do konce března. Z Milána se navíc nabízí další výhodné spojení do Neapole, Barcelony nebo Madridu.

Vyhledávání letenek Itálie

Letenky Itálie - akční nabídka. Objednejte si letenky do Itálie online. Jen na letenkynejlevneji.cz nalezete vždy nejvýhodnější ceny pro Itálie letecky.