Levné letenky do Vilniusu, Litva

Prohlédněte si nabídku levných letenek do Vilniusu. Objednejte si letenky z Prahy do Vilniusu online. Zde naleznete všechny letiště v Litvě.

Na lince Praha - Vilnius létají tyto společnosti: ČSA

Po provedení online objednávky letenky do Vilniusu obdržíte ihned potvrzení e-mailem o přijetí Vaší objednávky. Letenky si můžete vyzvednout v kanceláři prodejce letenek, na letišti, nechat si originál letenky zaslat kurýrní službou nebo v podobě elektronické letenky přímo na Váš e-mail. Počasí Vilnius.

letenky Vilnius - akční nabídka

S UIA od 4 354 CZK

09.09.2013Ukajinská letecká společnost Ukraine International Airlines nabízí v tyto dny letenky do evropských měst za akční ceny. Nabídka: Istanbul od 4 354 CZK Vilnius od 5 053 CZK Helsinki od 6 559 CZK Nabídka je aktuálně platná. Stačí si jen vybrat požadovaný termín. Lety jsou realizovány z Letiště Václava Havla v Praze.

Nově od září do litevské metropole

07.09.2013Nová regionální letecká společnost Air Lituanica, která zahájila provoz teprve letos v červenci, brzy zavede novou linku Praha – Vilnius. Linka bude v provozu od 20. září 2013. Lety budou provozovány letadly typu Embraer 175 s kapacitou pro 86 cestujících. Linku budou moci cestující využít 4x týdně, a to v pondělí, ve středu, v pátek [...]

Evropská města s UIA levně

07.08.2013Letecká společnost Ukraine International Airlines nabízí nyní letenky za výhodné ceny, cestu do Istanbulu či do Helsinek můžete zakoupit od 4 023 CZK. Letenky jsou aktuálně v prodeji, stačí si dle vlastního výběru zvolit termín a můžete vyrazit na dovolenou. Aktuální nabídka: Istanbul od 4 023 CZK Vilnius od 4 353 CZK Helsinki od 6 [...]

Vyhledávání letenek Vilnius

Letenky Vilnius - akční nabídka. Objednejte si letenky do Vilniusu online. Jen na letenkynejlevneji.cz nalezete vždy nejvýhodnější ceny pro Vilnius letecky.