Levné letenky do Osla / Sandefjord, Norsko

Prohlédněte si nabídku levných letenek do Osla / Sandefjord. Objednejte si letenky z Prahy do Osla / Sandefjord online. Zde naleznete všechny letiště v Norsku.

Na lince Praha - Oslo Sandefjord létají tyto společnosti: WizzAir

Po provedení online objednávky letenky do Osla / Sandefjord obdržíte ihned potvrzení e-mailem o přijetí Vaší objednávky. Letenky si můžete vyzvednout v kanceláři prodejce letenek, na letišti, nechat si originál letenky zaslat kurýrní službou nebo v podobě elektronické letenky přímo na Váš e-mail. Počasí Oslo.

letenky Oslo Sandefjord - akční nabídka

Londýn: co musíte vidět

05.11.2013

Londýn patří mezi destinace, kam se dá z České republiky dostat
doslova za pár stovek. Létají tam mimo jiné i nízkonákladové letecké
společnosti href="http://www.aletenky.cz/letecka-spolecnost/ryanair">Ryanair a href="http://www.aletenky.cz/letecka-spolecnost/wizz-air">Wizz Air.


Vyhrajte let naslepo

14.08.2013Společnost České aerolinie by ráda oslavila svých 90 let v oblacích, při této příležitosti vyhlásila soutěž, při které každý den vyhraje 1 soutěžící letenku naslepo a získá také 20% slevu na letenku pro spolucestujícího. Aktuální soutěžní otázka: Kolik kilogramů pošty přepravily celkově Československé aerolinie na všech letech v období let 1951 – 1960? Soutěž probíhá [...]

20% slevy u Wizz Air

01.09.2011(azletenky.cz) Nízkonákladová společnost Wizz Air nabízí 20% slevy na své letenky. Z Prahy do mnoha evropských destinací se tak dostanete levněji.Místo si musíte rezervovat do dnešní půlnoci. Mezi destinace v nabídce patří třeba Barcelona, Oslo, Brusel, Londýn nebo Madrid.

Sleva na letenky 20%

19.05.2011(azletenky.cz) Při příležitosti svých 7 narozenin nabízí letecká společnost Wizz air slevu 20 procent na všechny letenky. Akce trvá pouze dnes, tak se s rezervací letenky třeba pospíšit. Wizz air létá momentálně z Prahy do těchto destinací: Barcelona Bari Benátky Brusel Burgas Eindhoven Londýn Madrid Miláno Neapol Oslo Řím z Brna se létá do destinací: Lonýdýn [...]

Vyhledávání letenek Oslo / Sandefjord

Letenky Oslo / Sandefjord - akční nabídka. Objednejte si letenky do Osla / Sandefjord online. Jen na letenkynejlevneji.cz nalezete vždy nejvýhodnější ceny pro Oslo Sandefjord letecky.