Levné letenky do Kyjeva na letiště Borispol, Ukrajina

Prohlédněte si nabídku levných letenek do Kyjeva na letiště Borispol. Objednejte si letenky z Prahy do Kyjeva na letiště Borispol online. Zde naleznete všechny letiště v Ukrajině.

Na lince Praha - Kyjev Borispol létají tyto společnosti: ČSA, Aerosvit

Po provedení online objednávky letenky do Kyjeva na letiště Borispol obdržíte ihned potvrzení e-mailem o přijetí Vaší objednávky. Letenky si můžete vyzvednout v kanceláři prodejce letenek, na letišti, nechat si originál letenky zaslat kurýrní službou nebo v podobě elektronické letenky přímo na Váš e-mail. Počasí Kyjev.

letenky Kyjev Borispol - akční nabídka

Slevy u Malev

10.01.2011(azletenky.cz) Maďarská společnost Malev nabízí lákavé ceny svých letenek. Zpáteční let z Prahy můžeme získat od 890 Kč.Místo si musíme rezervovat do zítra, vlastní let proběhne do 31. března. Od 890 Kč stojí letenka d Budapeště, od 990 Kč například do Varny, Kyjeva nebo Damašku.

Rezervujte si vánoční dárek s Malév Hungarian Airlines

26.11.2010(azletenky.cz) Letecká společnost Malév Hungarian Airlines připravila speciální zimní ceny letenek do oblíbených míst. Navštívit můžete například Budapešť od 3.890,- CZK nebo Kyjev od 3.990,- CZK. Nákup letenek je možný do 17. prosince 2010. Cestovní doba od 7. ledna až do 31. března 2011.

Vyhledávání letenek Kyjev / Borispol

Letenky Kyjev / Borispol - akční nabídka. Objednejte si letenky do Kyjeva na letiště Borispol online. Jen na letenkynejlevneji.cz nalezete vždy nejvýhodnější ceny pro Kyjev Borispol letecky.