Levné letenky do Krakova, Polsko

Prohlédněte si nabídku levných letenek do Krakova. Objednejte si letenky z Prahy do Krakova online. Zde naleznete všechny letiště v Polsku.

Na lince Praha - Krakov létají tyto společnosti: ČSA

Po provedení online objednávky letenky do Krakova obdržíte ihned potvrzení e-mailem o přijetí Vaší objednávky. Letenky si můžete vyzvednout v kanceláři prodejce letenek, na letišti, nechat si originál letenky zaslat kurýrní službou nebo v podobě elektronické letenky přímo na Váš e-mail. Počasí Krakov.

letenky Krakov - akční nabídka

Z Krakova do Bangkoku od 16250 Kč

01.10.2011(azletenky.cz) ČSA nabízí jedinečnou cenu svých letenek. Zpáteční let z polského Krakova do Bangkoku v Thajsku můžete koupit už od 2917 zlotých, tj. zhruba 16250 Kč.Místo si musíte rezervovat do 6. října.

Na Island od 72 €

01.06.2011(azletenky.cz) Islandská společnost Iceland Express nabízí akční cenu svých letenek. Jednosměrný let do této oblíbené destinace z polského Krakova můžete získat od 72 liber.Místo si musíte rezevovat ještě dnes. Cílové letiště je Reykjavík.

Vyhledávání letenek Krakov

Letenky Krakov - akční nabídka. Objednejte si letenky do Krakova online. Jen na letenkynejlevneji.cz nalezete vždy nejvýhodnější ceny pro Krakov letecky.