Levné letenky do Bukurešti na letiště Otopeni, Rumunsko

Prohlédněte si nabídku levných letenek do Bukurešti na letiště Otopeni. Objednejte si letenky z Prahy do Bukurešti na letiště Otopeni online. Zde naleznete všechny letiště v Rumunsku.

Na lince Praha - Bukurešť Otopeni létají tyto společnosti: ČSA

Po provedení online objednávky letenky do Bukurešti na letiště Otopeni obdržíte ihned potvrzení e-mailem o přijetí Vaší objednávky. Letenky si můžete vyzvednout v kanceláři prodejce letenek, na letišti, nechat si originál letenky zaslat kurýrní službou nebo v podobě elektronické letenky přímo na Váš e-mail. Počasí Bukurešť.

letenky Bukurešť Otopeni - akční nabídka

TAROM bude létat z Prahy do Bukurešti

07.08.2013Rumunská letecká společnost TAROM nově zavádí linku na trase Praha – Bukurešť a zpět. Linka bude v provozu od 27. října 2013. Jedná se o přímou linku. Letět budete moci 4x týdně, vždy v pondělí, středu, pátek a neděli. Odlet z Prahy bude vždy v 17:55, z Bukurešti v 19:40. Lety budou realizovány letadly typu [...]

Letenky Air Berlin od 29 EUR

03.07.2010Společnost Air Berlin nabízí výhodné letenky z Vídně do různých míst Evropy.Cena akciové jednosměrné letenky je 29 Eur. Objednávat je možné do soboty 3. července 2010.
Z letiště ve Vídni se dá za zmíněnou cenu letět do těchto míst:Innsbruck
Belehrad
Bukurešť
Norimberg
Sofia
Berlín
Kodaň
Paříž

Wizz Air - odbavení na internetu

10.03.2010Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air nabízí službu odbavení na internetu (online check-in).Tuto službu můžete využít u letů z následujících letišť:Brusel Charleroi (CRL)
Budapešť (BUD)
Bukurešť (BBU)
Cork (ORK)
Doncaster/Sheffield (DSA)
Dortmund (DTM)
Eindhoven (EIN)
Frankfurt Hahn (HHN)
Gdaňsk (GDN)
Glasgow Prestwick (PIK)
Gothenburg (GSE)
Hamburg Lübeck (LBC)
Katovice (KTW)
Kluž-Napoca (CLJ)
Kolín nad Rýnem (CGN)
Liverpool (LPL)
Londýn Luton (LTN)
Malmo (MMX)
Memmingen (FMM)
Paříž Beauvais (BVA)
Pisa (PSA)
Poznaň (POZ)
Praha (PRG)
Sofie (SOF)
Stockholm Skavsta (NYO)
Temešvár (TSR)
Tirgu [...]

Vyhledávání letenek Bukurešť / Otopeni

Letenky Bukurešť / Otopeni - akční nabídka. Objednejte si letenky do Bukurešti na letiště Otopeni online. Jen na letenkynejlevneji.cz nalezete vždy nejvýhodnější ceny pro Bukurešť Otopeni letecky.